HİZMETLER

Çalışma Alanları

GRAFİK TASARIM

Markanızın daha fazla duyurulması için gerekli matbuu ürünlerin tasarımı ve basım işlerinin takibini yapmaktayım. Marka bilinirliğiniz için gerekli adımları atmaya hazır mısınız?

WEB TASARIMI

İnternet dünyasında var olmanın ayrıcalığını yaşamak sizin de hoşunuza gidecek. Ürün ve hizmet portfolyonuza her yerden ulaşabilen mutlu müşteriler için kullanışlı bir web sitesine ne dersiniz?

MAİL KURULUMU VE ÖRNEK İMZA ÇALIŞMASI

Kurumsal bir mail adresi kartvizitinizde görünmesi gereken en önemli noktalardan birisidir. Yolladığınız maillerin altında mail imzanızın bulunması ise profesyonellik.

REKLAM

Marka bulunurluğu ve bilinirliği için atılması gereken adımlardan bir tanesi de duyurularınızın doğru kitleye doğru zamanda ulaşmasını sağlayabilmektir. Google Adwords aracılığıyla bu mümkün, hadi başlayalım.

SOSYAL MEDYA

Gerçek takipçi kazanmanın yolu ürün ve hizmetlerinizi doğru ve etkili bir şekilde sunmaktan geçer. Bunun en eğlenceli yanı ise sosyal medyanın yolundan geçer.

TEKNİK DESTEK

Beraber yola çıkmanın getirdiği mutlulukla sizler için elimden geleni yapmaya hazırım, bu gaye ile bilgisayar konusunda eğer yapabileceğim bir konu ise size seve seve yardımcı olurum.

İLETİŞİM

Tanıştığımıza şimdiden memnun oldum. Mail Atmak için Tıklayınız

Telefonla Arayınız